כניסה להורים 

המלצות הורים

  • בתי התינוקת הייתה במשפחתון מספר חודשים. היא הגיעה לנויה כל בוקר עם חיוך ענק על הפנים. ויצאה ממנה בערב עם אותו חיוך ענק. היא אהבה את נויה מאוד.תמיד שאספנו אותה, היא הייתה נקייה, מתוקתקת,עם בגדים נקיים, מחוייכת, מצחקקת, ורגועה. רואים בעיניים של נויה שהיא אוהבת את התינוקות אהבה של אמא. דואגת ונותנת עצות חכמות גם אחריי שעות המשפחתון! תודה קלואי ויניב נגר.
  • לנויה המקסימה! תודה רבה על טיפול חם ומסור בינאי.את מטפלת מדהימה!!! אוהבים מאוד יפית וינאי.
  • לנויה היקרה. לנויה המדהימה, תודה רבה על שנה מופלאה,על טיפול מקסים חם ואוהב למיכל. ההרגשה שהבת שלי נמצאת במקום מוגן ועוטף שווה עולם ומלואו. החום, והאהבה והחיוך בבוקר הם הדבר היקר מכל. אני בטוחה שהקשר ביננו לעולם לא ייפסק. את מדהימה, מטפלת אחת למליון!!! אוהבים מאוד מיכל ושרונה וייס.
  • המלצה מהורים מרוצים: לנויה האמהית. תודה רבה על טיפול מסור ואוהב. היית מקסימה כל השנה וחצי הזו שעברה במהרה. תודה שהיית כזו אחראית שומרת ומטפלת. מאחלת לך את כל ההצלחה שיש בעולם כי מגיע לך. תודה על הטיפול המסור בניתי. אוהבים משפחת כהן.
  • לנויה המקסימה. מה אוסיף ומה עוד אומר, בשניי מילים:אין כמוך!!! מקסימה ואחראית לבבית, היית לביתנו כמו אם שנייה. היה כיף להעביר איתך את השנה הראשונה.. אוהבת אותך מאוד ותודה על כל העזרה והאהבה שהענקת לביתינו אוהבת מור!
  • לנויה היקרה ולמשפחתה. חג חנוכה שמח ותודה רבה על האהבה הטיפול המסור.והנתינה עבור בננו הקטן. אוהבים ומעריכים מאוד. משפחת שלו.(המלצה מתאריך:20-12-2011)
  • המלצה מאמא מרוצה. קאטי גלילי. לנויה היקרה את היית גננת מקסימה כל השנה. ואעכשיו הגיע הרגע להגיד לך תודה. על כל שניה ודקה שטיפלת ושמרת על ילדתנו כמו אם שניה, אז בברכה הזו אנו רוצים להגיד לך מכל הלב תודה. ממשפחת גלילי.
  • המלצה מאמא מרוצה. תהילה גורדון. לנויה המקסימה תודה על הרצון הטוב והעזרה תודה על הטיפול המסור והנתינה. תודה שיש אנשים כמוך שנותנים הרגשה שיש על מי לסמוך תודה על שנה ראשונה מיוחדת במינה. אוהבים ומעריכים משפחת גורדון.
21/6/2018 ח' תמוז ה'תשע"ח
יוני 2018
א ב ג ד ה ו ש
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
אתר זה הינו חלק מפורטל גני הילדים  אתר הגננת - חיפוש גן ילדים, פעוטון וצהרון בסביבת מגוריך. כל המידע על גני ילדים, להורים ולגננות .      הוסף למועדפים ושתפ/י את חבריך ב-